Takip Edin

Güncel

İskele-Karpaz Yolunun Yeşilköy’deki bir bölümünde çökme oldu; trafik tek şeritten veriliyor

İskele bölgesinde meydana gelen aşırı yağışlar  nedeniyle, İskele – Karpaz Anayolunun Yeşilköy petrol istasyonunun karşısındaki bölümünde çökme meydana geldi.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, bölgede trafik, tek şeritten veriliyor.

Avtepe – Gelincik anayolu üzerinde akıntının etkisiyle  yol içerisine su ve  küçük taşlar birikti. Polis, bölgede olası toprak ve taş kaymalarına karşı sürücülerin yavaş ve dikkatli seyretmelerini istedi.

Kalecik- Tuzluca kavşakları arasında kalan yol ise, halen trafik akışına halen kapalı. Ulaşım imkanının Kalecik köyü içinden verilmesine devam ediliyor.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Önce darp edildi, sonra boğularak öldürüldü!

Haspolat-Taşkent Anayolu üzerinde bulunan TMT Anı ormanı toprak yol girişinde bu sabah saat 06:45 sıralarında 25 -30 yaşlarındaki erkek cesedi bulundu.

Yabancı uyruklu ve siyahi olduğu tespit edilen ceset üzerinde yapılan ilk incelemede darp izine rastlandı.

Yapılan otopside ise, kimliği henüz belirlenemeyen erkek şahsın ciddi şekilde darp edildikten sonra boğazının sıkılarak solunum yollarının kapanması sonucu öldüğü öğrenildi.

Devamını oku

Güncel

Çocuklardan ‘kardeşlik’ mesajı

21. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’nin açılışı dün Cumhuriyet Meclisi’nde gerçekleştirildi.

Törende, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay ile Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit açılış konuşması yaptı.

Daha sonra Uluçay ile Özyiğit çocuklarla birlikte “Bütün Çocuklar Kardeştir” sloganıyla sevgi balonlarını gökyüzüne bıraktı ve güvencin uçurdu.

Hava muhalefeti nedeniyle sadece 23 Nisan İlkokulu ekibinin gösterisi kısa süreli yapılırken diğer ekiplerin gösterileri yapılamadı.

Devamını oku

En Çok Bunlar Okundu

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.