Takip Edin

Güncel

“300 bin TL’lik katkı payını bağışlıyoruz”

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, KIBRIS TV’de Hasan Hastürer’in hazırlayıp sunduğu “Hasan Hastürer ile Bugün” programına konuk olarak, birbirinden ilginç konularda açıklamalar yaptı.

Kudret Özersay, başkanı olduğu Halkın Partisi’nin (HP) 2019 yılında siyasi partilere yapılacak katkı payının 100 bin TL’sini sel mağdurları için yardım kampanyasına bağışladığını, diğer 200 bin TL’nin de yine hayır amaçlı bir kuruma bağışlanacağını açıkladı.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız….https://www.kibrisgazetesi.com/kibris/300-bin-tllik-katki-payini-bagisliyoruz/57230

Kaynak: KIBRIS

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Önce darp edildi, sonra boğularak öldürüldü!

Haspolat-Taşkent Anayolu üzerinde bulunan TMT Anı ormanı toprak yol girişinde bu sabah saat 06:45 sıralarında 25 -30 yaşlarındaki erkek cesedi bulundu.

Yabancı uyruklu ve siyahi olduğu tespit edilen ceset üzerinde yapılan ilk incelemede darp izine rastlandı.

Yapılan otopside ise, kimliği henüz belirlenemeyen erkek şahsın ciddi şekilde darp edildikten sonra boğazının sıkılarak solunum yollarının kapanması sonucu öldüğü öğrenildi.

Devamını oku

Güncel

Çocuklardan ‘kardeşlik’ mesajı

21. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’nin açılışı dün Cumhuriyet Meclisi’nde gerçekleştirildi.

Törende, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay ile Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit açılış konuşması yaptı.

Daha sonra Uluçay ile Özyiğit çocuklarla birlikte “Bütün Çocuklar Kardeştir” sloganıyla sevgi balonlarını gökyüzüne bıraktı ve güvencin uçurdu.

Hava muhalefeti nedeniyle sadece 23 Nisan İlkokulu ekibinin gösterisi kısa süreli yapılırken diğer ekiplerin gösterileri yapılamadı.

Devamını oku

En Çok Bunlar Okundu

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.