Takip Edin

Genel

Mete Hatay’dan Cumhurbaşkanı Akıncı’ya Eleştiri

Araştırmacı Mete Hatay’dan Cumhurbaşkanı Akıncı’ya eleştiri… Son günlerde Cumhurbaşkanın sosyal medya hesabından yoğun bir şekilde nüfusla ilgili açıklamalar yapılmasına tepki gösteren Araştırmacı Mete Hatay, Cumhurbaşkanı Akıncı’nın 2020 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçim kampanyasını bu zeminde sürdürme niyetinden rahatsızlık duyduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Genel

Dava sürecini etkileyen polis tutuklandı

Limasol’dan 41 yaşındaki bir polisin, bir uyuşturucu  davasında, tanığı etkilediği gerekçesiyle meslektaşları tarafından tutuklandığı belirtildi.

Fileleftheros gazetesi, Rum polisinin kendi içerisindeki araştırması neticesinde, söz konusu polisin, bir uyuşturucu davasıyla ilgili olarak ilgili tanığı etkilediğinin tespit edildiğini yazdı.

Habere göre mahkeme kararıyla tutuklanan 41 yaşındaki polis, çıkarıldığı mahkeme  tarafından da hakkında 5 gün tutukluluk emri verildi.

Öte yandan Alithia gazetesi 41 yaşındaki polisin, Baf Polis Müdürlüğü’nde görev yaptığını yazdı.

Devamını oku

Genel

Erhürman: Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyı kınıyorum

Başbakan Tufan Erhürman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönlik saldırıyı kınadı.

Erhürman, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyı kınıyor, geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” ifadesini kullandı.

Devamını oku

En Çok Bunlar Okundu

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.