Takip Edin

Genel

Hadise’nin Göbek Dekoltesinde Soner Sarıkabadayı’nın Silueti Belirdi

Geçtiğimiz günlerde İngiltere’de düzenlenen 2017 İngiliz Moda Ödüllerine tek Türk olarak katılan Hadise’nin giydiği kıyafet çok konuşulmuştu.

SONER SARIKABADAYI SİLUETİ BELİRDİ

Dünya yıldızlarıyla aynı gecede boy gösteren güzel şarkıcının, bu özel davette giydiği transparan elbisede beliren Soner Sarıkabadayı silueti ise dikkatlerden kaçmadı.

“HADİSE’NİN GÖBEĞİNDE SONER’İN NE İŞİ VAR?”

Nedret Taciroğlu’nun imzasını taşıyan elbisenin karın kısmındaki dekoltede beliren Soner Sarıkabadayı silueti, sosyal medyada gündem olmaya başladı. Hadise’nin fotoğrafını paylaşanlar altına “Hadise’nin göbeğinde Soner Sarıkabadayı’nın ne işi var?” şeklinde yorumlar yaptı.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Özersay: Kimse Hukukun Üstünde Değildir

Halkın Partisi Genel Başkanı Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, kişisel sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İşte o paylaşım

“Medyada yer alan haberler üzerine sadece şunu yazayım: Biz iyiyiz, her şey yolunda, sağlımız yerindedir. Gece kulübü veya bir başka konu fark etmez, bizim için hukukun üstünlüğü esastır. Daha önce de İçişleri Bakanımız tehdit edilmişti, o zaman olduğu gibi şimdi de birileri kendini kaybedip şiddete veya tehdide başvurdu diye yılacak değiliz. Kimse hukukun üstünde değildir.”


Devamını oku

Genel

Tatar’dan Özersay’a Geçmiş Olsun Mesajı

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay’a yapılan saldırıyı kınadı.

Tatar yaptığı açıklamada, “Dışişleri Bakanı, Başbakan Yardımcısı Kudret Özersay’ a Bostancı’da yapılan saldırıyı kınıyorum. Kimsenin KKTC’nin her hangi bir ferdine, bir Bakan’a, Parti Başkanı’na saldırma hakkı yoktur. Özersay ve partisine şahsım ve partim adına geçmiş olsun diyor, yetkilileri yasal gereğini yapmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Devamını oku

En Çok Bunlar Okundu