Takip Edin

Genel

Boykot Sürüyor

Antrenmanlara inmeme kararı alan Küçük Kaymaklı futbolcuları boykotlarını devam ettirdi

K. Kaymaklı’da, idmanlara inmeme kararı alan futbolcular dünkü idmana katılmadılar.

BÜY maçı sonrası teknik adam Serhat Ertürk’ü görevden almasıyla başlayan fırtına, şimdi de futbolcuların boykotu ile devam ediyor. Geçtiğimiz akşam boykot kararı alan futbolcular, dün antrenör Mehmet Aşık ve kaleci antrenörü Ahmet Çeliker, idmanı yaptırmak için sahaya gittiler fakat genç oyuncular Sena, Mustafa Ulubay ve Efe’nin dışında hiçbir A takım futbolcusu idmana gelmedi. Yönetim Kurulundan 10 yöneticinin idmanda olması dikkatlerden kaçmazken, antrenör Mehmet Aşık, genç takımdan oyuncuları idmana alarak MTG maçı hazırlıklarını sürdürdü.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Özersay: Kimse Hukukun Üstünde Değildir

Halkın Partisi Genel Başkanı Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, kişisel sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İşte o paylaşım

“Medyada yer alan haberler üzerine sadece şunu yazayım: Biz iyiyiz, her şey yolunda, sağlımız yerindedir. Gece kulübü veya bir başka konu fark etmez, bizim için hukukun üstünlüğü esastır. Daha önce de İçişleri Bakanımız tehdit edilmişti, o zaman olduğu gibi şimdi de birileri kendini kaybedip şiddete veya tehdide başvurdu diye yılacak değiliz. Kimse hukukun üstünde değildir.”


Devamını oku

Genel

Tatar’dan Özersay’a Geçmiş Olsun Mesajı

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay’a yapılan saldırıyı kınadı.

Tatar yaptığı açıklamada, “Dışişleri Bakanı, Başbakan Yardımcısı Kudret Özersay’ a Bostancı’da yapılan saldırıyı kınıyorum. Kimsenin KKTC’nin her hangi bir ferdine, bir Bakan’a, Parti Başkanı’na saldırma hakkı yoktur. Özersay ve partisine şahsım ve partim adına geçmiş olsun diyor, yetkilileri yasal gereğini yapmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Devamını oku

En Çok Bunlar Okundu